TOAS Miracle laser powder cleanser

Prípravok práškového typu, ktorý pomáha odstraňovať prebytočný maz a odumreté kožné bunky, pomocou slabo kyslých čistiacich zložiek na báze aminokyselín, papaínu a zložiek rastlinných enzýmov. 

70g 

Hustá a bohatá pena: povrchovo aktívne látky získané z kukurice a kokosu.Ingrediencie vytvárajú lepkavú a jemnú penu, ktorá má jemný čistiaci účinok.

€26
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 110
TOAS Miracle laser powder cleanser

Podrobný popis

Použitie: zmiešajte primerané množstvo s vodou, aby sa prípravok napenil. Naneste na pleť, ideálne štetcom, nechajte pôsobiť od 2-5 minút v závislosti od citlivosti pleti. Pri pocite diskomfortu na pokožke okamžite zmyte studenou vodou a produkt viac nepoužívajte. Po použití tohto prípravku použite prípravok s SPF ochranou.

Ingrediencie: Corn starch, sodium cocoyl isethionate, solute lauroyl sulfate, sodium palmitate, sodium lauroyl glutamate, sodium lauroyl aspartate titanium dioxide, allantoin, maltodextrin, lavender oil, papain, Centella asiatica extract, Virginia persimmon extract ,golden extract, purslane extract, rosemary extract, green tea extract

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: