Rovectin Skin Essentials Barrier Repair Aqua Concentrate

ROVECTIN Barrier Repair Cream Concentrate – obnovujúci pleťový krém proti starnutiu s astaxantínom, ceramidom, ružovým olejom a olejom z malinových semienok pre suchú a citlivú pokožku.

Hydratačný krém na tvár proti starnutiu: Tento jemný a ultra hydratačný antioxidačný krém na tvár poskytuje hydratáciu a výživu, aby prirodzene zmiernil známky starnutia. Ako regeneračný krém na tvár je vedecky formulovaný s prírodnými zložkami a silnými antioxidantmi na podporu opravy pokožky zlepšením bariérovej funkcie. Barrier Repair Cream Concentrate je vhodný pre citlivé a suché typy pleti a dokonca je bezpečný aj pre deli.

Velkosť: 60 ml

€29
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 246
Rovectin Skin Essentials Barrier Repair Aqua Concentrate
9f151d20 a134 41a7 8aaf 2b88b0ffbc0f
Novinka

Podrobný popis

OBNOVA KOŽNEJ BARIÉRY: Komplex na opravu bariéry pomáha obnoviť a opraviť prirodzenú bariéru vlhkosti pokožky. Silný antioxidant astaxantín revitalizuje pokožku, vďaka čomu bude časom jasnejšia a mladšia. Ružové maslo a olej z malinových semienok obsahujú komplexnú škálu vitamínov, minerálov a ponúkajú pokožke hydratačné a antioxidačné výhody. Adenozín má schopnosť energizovať povrch pokožky, takže vyzerá hladšie a mladšie.
TESTOVANÉ DERMATOLÓGOM: Rovectin verí, že osobné zdravie by malo byť ľahké dosiahnuť aj pre tých, ktorí majú tú najcitlivejšiu pokožku. Aby sme to dosiahli, dodávame pokročilé receptúry starostlivosti o pleť na najvyššej úrovni účinnosti a bezpečnostných štandardov, aby sme zaistili, že naše produkty majú najvyššiu kvalitu k-beauty.
ČISTÁ KRÁSA: Netestované na zvieratách, bez parabénov, neobsahuje žiadne umelé farbivá, umelé vône, minerálne oleje, steroidy ani iné potenciálne škodlivé zložky. Tento jemný produkt starostlivosti o pleť je bezpečný pre všetky vekové kategórie a bezpečný pre všetky typy pleti, môžete ho aplikovať niekoľkokrát denne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: